Nasza kadra

Szkoła dźwięków VOC to przede wszystkim wysoce wyspecjalizowana kadra, która w rzetelny sposób przekazuje zdobytą podczas dotychczasowej praktyki oraz wielu lat nauki na renomowanych polskich uczelniach muzycznych wiedzę i umiejętności, dbając przy tym o miłą i bezstresową atmosferę.

Kadra specjalistów Szkoły Dźwięków VOC zapewnia pomaga wydobyć potencjał muzyczny u dzieci i młodzieży, a także posiada odpowiednie kompetencje do nauki oraz ćwiczenia umiejętności u osób dorosłych. Wśród pedagogów znajdują się osoby posiadające zawodowe kwalifikacje oraz cechy osobowości pozwalające na prowadzenie nauki. Zespół instruktorów gry na instrumentach i śpiew, wokalistów, dyrygentów, instrumentalistów, jak też producentów muzycznych pozwala na pracę nad zdolnościami muzycznymi uczniów w różnych aspektach.

W naszej kadrze nie ma przypadkowych osób. Każdy członek zespołu pedagogów sprawia, że nasza Szkoły Dźwięków VOC zapewnia kompletną opiekę nad kursantami. Jednocześnie są to osoby pełne pasji, które potrafią swoim zaangażowaniem zarazić uczestników zajęć.

dorota hermanowicz kozłowska założycielka

Dorota Hermanowicz - Kozłowska

Pomysłodawczyni i założycielka Szkoły Dźwięków VOC. Trener wokalny, instruktor śpiewu i emisji głosu, dyrygentka, logopeda

 

Od najmłodszych lat muzyka i śpiew były jej największą pasją. Od 6 roku życia występowała w dziecięcych zespołach wokalnych i wokalno – tanecznych. Ukończyła I i II st. Państwowej Szkoły Muzycznej w Białymstoku, w klasie oboju. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, specjalności wokalistyka jazzowa oraz Akademii Muzycznej im. Fryderyka Nowowiejskiego w Bydgoszczy, specjalności Prowadzenie Zespołów Jazzowych i Muzyki Rozrywkowej. Wiedzę z zakresu logopedii, dykcji i mowy zawodowej zdobyła na Podyplomowych Studiach Logopedycznych przy Uniwersytecie w Białymstoku.

Wiedzę o głosie poszerza uczestnicząc w kursach, seminariach i wykładach naukowych organizowanych przez m.in. Stowarzyszenie Wokalistów MIX oraz na warsztatach wokalnych Magdaleny Sekuły metodą Phisiological Voice Training wg Dr Huberta Noe i Flow Phonation.

Jest laureatką festiwali i konkursów wokalnych, m.in. Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus, Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów Malwy,Festiwalu Młodych Talentów Niemen Non Stop oraz programów telewizyjnych. W roku 2014 otrzymała Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Białegostoku dla Twórców Profesjonalnych, w ramach którego nagrała i wydała płytę Jazzowanki dla dzieci.

Zajęcia z emisji głosu, pracy z oddechem, relaksacji głosu, dykcji, interpretacji piosenki prowadzi w oparciu o holistyczne podejście do głosu.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch córek.

Czytaj więcej
karolina szatkowska

Karolina Szatkowska

Miłośniczka ludzkiego głosu i odkrywania jego naturalnego brzmienia w śpiewie. Pisze własne kompozycje, teksty i aranżacje. W śpiewaniu najbardziej ceni prostotę i autentyczność. Otwarta na ludzi i nowe wyzwania. Absolwentka Studium Wokalno- Aktorskiego w Białymstoku. W 2019 roku ukończyła wykonawstwo wokalne na kierunku jazz i muzyka estradowa Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, a w 2022 tą samą specjalność na kierunku jazz i muzyka rozrywkowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Rozwijała też swoje zdolności artystyczne na różnego rodzaju warsztatach muzycznych, między innymi: Voicingers, Soundela, Urbanator Days, warsztaty jazzowe z Anną Serafińską, musicalowe z Wojciechem Kościelniakiem, gospel z Lawrencem Johnsonem czy też warsztaty interpretacji z Anną Kamals.

Czytaj więcej
Bartosz Niedźwiecki

Bartosz Niedźwiecki

Gitarzysta, producent muzyczny, autor, pedagog, multiinstrumentalista.

Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wyprodukowanych i napisanych utworów, które znalazły się na albumach, epkach i singlach artystów z całej Polski. utwory te są emitowane w ogólnopolskich stacjach radiowych i dostępne serwisach streamingowych. Jest laureatem konkursu Skoda Auto Music, zwycięzcą konkursu 2track REWORK dla wytwórni NEXTPOP i uczestnikiem międzynarodowego Songwriting Camp organizowanego przez ZAIKS.

 

Od wielu lat działa pod szyldem Overdriven, twórca zespołu Overdriven Group. Inspiruje się muzyką głównie post-rockową i jazzową, nie zapominając o klasyce rocka. W grze na gitarze stawia na swobodę  gry, wszechstronność, harmonię oraz eksperymentalne, przestrzenne  brzmienia.

Czytaj więcej
046

Patrycja Gołaszewska

Aktorka scen muzycznych, Nauczyciel, Animator kultury, Kulturoznawca.
Laureatka i uczestniczka wielu konkursów wokalnych o randze lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Uhonorowana jako instruktor zespołów wokalnych specjalnym wyróżnieniem „Za wspieranie rozwoju artystycznego dzieci i młodzieży(…)”. Nagrodzona międzynarodowym certyfikatem YOUTHPASS w europejskim projekcie Inicjatyw Młodzieżowych. Laureatka w Dance World Cup z zespołem White Step.
Swoje umiejętności doskonaliła podczas warsztatów bluesowych z Daną Gillespie, kilkukrotnie podczas warsztatów gospel z Lawrencem Johnsonem, podczas warsztatów z Pawłem Bębenkiem, Hubertem Kowalskim, Piotrem Pałką, Patrizią Bovi, Marcinem Bornusem-Szczecińskim, podczas warsztatów musicalowych z Wojciechem Kościelniakiem, a także na Kursie Pomelody prowadzonym przez Annę Weber. Ukończyła Kurs Techniki Alexandra oraz warsztaty storytelling’u z Olgą Stobiecką-Rozmiarek.

Śpiewała u boku takich artystów jak Grażyna Łobaszewska, Olga Bończyk, Maria Sadowska oraz Lawrence Johnson.

Od lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi odkrywając ich talenty, rozwijając potencjał, wspierając w pracy twórczej, czyli towarzysząc w wielowymiarowym rozwoju człowieka. Prowadzę zajęcia artystyczne, kreatywne, wokalne oraz aktorskie. Wspieram w pracy nad głosem, a także w doskonaleniu sztuki wystąpień publicznych. Podążam śladami zaginionej maestrii snucia opowieści, korzystając z narzędzi storytelling’u w pracy artystycznej i pedagogicznej. Jestem pasjonatką wychowania przez sztukę.
W edukacji stawiam na innowacyjne myślenie, rozwijanie postaw kreatywnych, działanie twórcze, bo głęboko wierzę w to, że każdy ma talent – dar, który powinien rozwijać i wykorzystywać, by w pełni realizować swój potencjał!
Uwielbiam podróże małe i duże, długie i inspirujące rozmowy, czytanie dobrych książek przy kubku aromatycznej herbaty, spacery, pachnące bzem majowym i smak czerwcowych truskawek.
Zgadzam się z tym, że nie należy liczyć dni, lecz warto sprawić, by każdy z nich się liczył… Warto sprawić, by każdy nasz dzień miał szansę stać się jednym z najpiękniejszych w życiu.
Dlatego… czerp radość z życia, twórz, działaj – obudź ze mną swój potencjał! 🙂

Czytaj więcej
Kasia Zalewska

Katarzyna Zalewska

Certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających wg teorii E.E. Gordona, logopeda,  nauczyciel emisji głosu, wokalistka.

Ukończyła Policealne Studium Wokalno – Aktorskie w Białymstoku i w 2016 roku uzyskała tytuł aktora scen muzycznych.Ukończyła studia magisterskie na kierunku “Logopedia z Fonoaudiologią” na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz studia podyplomowe na kierunku “Kształcenie Głosu i Mowy” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. W 2017 roku ukończyła dwuletni kurs Arteterapii i Terapii Zajęciowej w Wojewódzkim Ośrodku Animacji i Kultury w Białymstoku.

Śpiewa od dziecka. To jej największa pasja, którą pragnie wciąż rozwijać i zarażać nią innych. Interesuje się głosem i stara się podchodzić interdyscyplinarnie do jego rozwoju, nie ignorując aspektów psychologicznych, czy medycznych.

Swoje artystyczne umiejętności rozwijała też na różnych warsztatach, m.in. Voicingers, „Głos, ciało, obecność” z Jarkiem Sacharskim, warsztatach jazzowych prowadzonych przez Annę Serafińską, bluesowych z Daną Gillespie, musicalowych z Wojciechem Kościelniakiem, Complete Vocal Technique z Katarzyną Idzikowską, gospel z Lawrencem Johnsonem, z TGD, warsztatach Urbanator Days. Była też uczestniczką Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Puławach, gdzie pracowała pod okiem Janusza Szroma. 

W 2019 roku otrzymała certyfikat DoctorCox Voice Therapy, szkoląc się pod okiem dr Iltrera Denizoglu. Wzięła udział w szkoleniu „Rehabilitacja Zaburzeń głosu” prowadzonym przez Barbarę Sambor. Uczestniczyła również w licznych szkoleniach logopedycznych z zakresu m.in. ankyloglosji, terapii miofunkcjonalnej, logorytmiki, programowania języka.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama 🙂

Czytaj więcej
katarzyna olechno

Katarzyna Olechno

Jest certyfikowaną trenerką wokalną, wokalistką rozrywkową i pianistką, a także licencjonowaną arteterapeutką. Jako trenerka wokalna pracuje od ponad 3 lat. A śpiewa i muzykuje od urodzenia. Dzięki mamie wychowała się blisko sceny, a muzyka od zawsze była nieodłącznym elementem jej życia.

Czytaj więcej
paulina popławska

Paulina Popławska

Swoją przygodę ze sceną oraz muzyką rozpoczęła od Zespołu Muzyki Dawnej Capella Antiqua Bialostociensis. Następnie uczęszczała do Białostockiego Studia Piosenki Jerzego Tomzika. Ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie z tytułem Aktora Scen Muzycznych, gdzie wokalnie prowadziła ją Ewa Barbara Rafałko oraz Przemysław Kummer. Jest także absolwentką studiów magisterskich na kierunku Logopedia z Fonoaudiologią na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Na swoim koncie ma liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane poprzez uczestnictwo w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Polskiej „Malwy” oraz Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej „Reflektor”. Występowała na jednej scenie z takimi artystami jak: Mieczysław Szcześniak, Olga Bończyk i Grażyna Łobaczewska. Uczestniczyła w oprawie artystycznej 94. Światowego Kongresu Esperanto, odbywającego się w Białystoku, w realizacji projektu „Goście, goście…” organizowanego przez Białostocki Ośrodek Kultury, kolektyw filmowy Podlasie Makes Me Happy i Fundację Młodego Kina, a także wraz takimi artystami jak Justyna Steczkowska, Ewa Prus czy Aleksandra Pura była zaproszona na koncert galowy Festiwalu Piosenki Polskiej w Rosji. Jej żywioł to mocne rockowe brzmienia oraz piosenka aktorska okraszona nieskazitelną wymową, którą stara się zarazić swoich podopiecznych.

Czytaj więcej
marta bacajewska

Marta Bacajewska

Absolwentka Studium Wokalno – Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni (2007).
Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Białymstoku w klasie fortepianu.
Absolwentka Niepublicznej Szkoły Estradowej im. Anny German w Białymstoku.
Absolwentka Studia Piosenki Jerzego Tomzika w Białymstoku.
Etatowa aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni od 2007 -2019

Aktualnie można ją zobaczyć w spektaklach w Operze i Filharmonii Podlaskiej, teatrze Muzycznym w Gdyni i w Teatrze Dramatycznym w Elblągu.

Jej paleta ról jest bogata i zróżnicowana.

„Droktor Żywago” – Kubarika,Narzyczona Tusi, reż.J.Szydłowski Opera i Filharmonia Podlaska
„Cud mniemany czyli Krakowiacy i Górale” – Baśka, reż.E.Wesołowski Teatr Dramatyczny w Elblągu
„Ghost” reż .Tomasz Dudkiewicz Teatr Muzyczny w Gdyni
„Chłopi” – Kłębowa, reż. W. Kościelniak Teatr Muzyczny w Gdyni
„Lalka”, reż. W. Kościelniak Teatr Muzyczny w Gdyni
„Skrzypek na dachu” – Cajtla, reż. J. Gruza Teatr Muzyczny w Gdyni
„Shrek” – Cukrowa Wróżka, reż. M. Korwin Teatr Muzyczny w Gdyni
„Przygody Sindbada Żeglarza” – Żona Króla, Syrena, Ludożerca, reż. J. Kilian Teatr Muzyczny w Gdyni
„Mały książę” reż. R. Komassa, Teatr Muzyczny w Gdyni
„My fair lady” reż. M. Korwin, Teatr Muzyczny w Gdyni
  „Piękna i bestia” – Podfruwajka reż. M. Korwin,Teatr Muzyczny w Gdyni
„Francesco”- Beatrice reż. W. Kościelniak,Teatr Muzyczny w Gdyni
„Fame” – Cielęcinka reż. J. Staniek, Teatr Muzyczny w Gdyni
„Footloose”– wrzuć luz!” reż. M. Korwin,Teatr Muzyczny w Gdyni
„Kompot 06” – Producentka reż.J.Ostaszkiewicz,Teatr Muzyczny w Gdyni
„Dracula” reż. M. Korwin, J. Staniek,Teatr Muzyczny w Gdyni
„Chicago” reż. M. Korwin,Teatr Muzyczny w Gdyni
„12 ławek” reż. J. Staniek,Teatr Muzyczny w Gdyni

Współpracowała z Teatrem Węgierki w Białymstoku w spektaklu „Dym” oraz z teatrem Miejskim w Gdyni w spektaklu „101 Dalmatyńczyków” reż. J. Bielunas „Piaf” – Pielęgniarka reż. J. Szurmiej „Kartoteka” reż. P. Łazarkiewicz

Wzięła udział w finale programu „Droga do gwiazd” (2002) i „Szansa na sukces” (2003).
Aktorka, wokalistka z wykształcenia.
W wolnej chwili prowadzi własny biznes, a po godzinach mama dwóch córeczek Zuzi 11lat i Hani 7lat.

Rodowita Białostoczanka, która po 18-letnich wojażach wróciła z Gdyni do Swojego miasta.

Czytaj więcej

Maria Orzechowska

Skrzypaczka, dyrygentka, aranżerka, poetka

Od zawsze chciała zostać nauczycielem. Prowadzi zajęcia nauki gry na pianinie i emisji głosu.

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. i II st. im. I.J.Paderewskiego w Białymstoku (klasa skrzypiec), Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie Filia w Białymstoku (edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność prowadzenie zespołów muzycznych) oraz Uniwersytetu w Białymstoku (prawo). 

Współpracowała między innymi z: Fundacją Muzyczną Tutturu, zespołem Mała Pacowa Orkiestra czy z Ełcką Orkiestrą Kameralną. Dyrygent chórów „Kantylena” i „Kantylenka” działających przy Szkole Podstawowej nr 26 im S. Staszica w Białymstoku. W pracy poświęca głównie udoskonalaniu zdolności muzycznych najmłodszych, bazując na metodzie E. Gordona oraz E.J. Dalcroze’a.

Obszarem jej zainteresowań i badań naukowych jest muzyka z gier komputerowych.

Hobbystycznie prowadzi kanał na YouTubie. Jest autorką tomiku wierszy „Moje Małe Rozterki” (2017).

Czytaj więcej
Kasia Racis

Katarzyna Racis

Pełna energii, czasem szalona miłośniczka tańca i  śpiewu. Ze śpiewem związana od najmłodszych lat. Jako 8 latka wstąpiła do zespołu ludowego Szeszupiaki, po 7 latach przeszła do starszej grupy Szeszupa. Po 10 latach przygody z folklorem wstąpiła do chóru Cantylena w Suwałkach. Absolwentka Studium Woklano-Aktorskiego w Białymstoku.

Czytaj więcej
TJG02976

Urszula Komła

Absolwentka Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku, gdzie w 2021 roku uzyskała dyplom aktora scen muzycznych. Występowała m. in. na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej. Od zawsze fascynuje ją musical, ale nie zamyka się na inne gatunki. Uczestniczyła w wielu warsztatach, gdzie pod okiem cenionych wokalistów i trenerów kształciła swój głos. Na co dzień uśmiechnięta osoba, która obok rozwoju wokalnego ucznia stawia jego komfort i dobrą atmosferę podczas zajęć.

Czytaj więcej

Martyna Chylińska

Śpiew, emisja głosu

Absolwentka studium wokalno – aktorskiego w Białymstoku. Obecnie studentka na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie filia w Białymstoku na kierunku prowadzenie zespołów muzycznych. 

Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych m.in. z Mietkiem Szcześniakiem, Anną Serafińską, Wojciechem Myrczkiem, Marcinem Wortmanem, Yaronem Gershovsky.

Laureatka i uczestniczka wielu konkursów wokalnych o randze lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. 

Kocha pracę z dziećmi i młodzieżą. Uważa, że muzyka ma poważny wpływ na rozwój i pomaga odkryć oraz wyrazić samego siebie. Śpiew i muzyka to nieodłączna część jej życia. Cały czas się kształci i czerpie z tego ogromną radość. 

Prywatnie najszczęśliwsza żona i mama małego Jasia.

Czytaj więcej
TJG03141

Magdalena Tworkowska

certyfikowana trenerka wokalna, trenerka wokalna mówców, wokalistka i dyrygentka

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Bielsku Podlaskim w klasie gitary
oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina Filii w Białymstoku na kierunku
edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność prowadzenie zespołów
muzycznych.

Ukończyła wiele wokalnych kursów trenerskich m.in.: VOCALART prowadzony przez
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego VOCALART, Professional Vocal Coach,
Teach The Speakers, Jak skutecznie uczyć śpiewu itp. Umiejętności wokalne kształtowała
przez lata śpiewając w Studiu Piosenki a także uczestnicząc w różnych warsztatach m.in. z
Katarzyną Rościńską, Elżbietą Zapendowską, Natalią Lubrano, Moniką Urlik, Mieczysławem
Szcześniakiem, Agnieszką Kowalską, Magdaleną Ptaszyńską. Nieustannie poszerza swoją
wiedzę na różnorodnych szkoleniach związanych z głosem i nauczaniem śpiewu co jest jej
ogromną pasją. Prowadzi także chór przedszkolaków, co sprawia jej ogromną satysfakcję.

Zdobywczyni wielu nagród zarówno solowych jak i zespołowych na festiwalach i konkursach
w kraju i za granicą.

Na zajęciach wokalnych stawia na poznawanie i nabieranie świadomości swojego głosu
poprzez naukę prawidłowej emisji nie zapominając przy tym o rozwijaniu wrażliwości
muzycznej i interpretacji tekstu.

Czytaj więcej
natalia kendra

Natalia Kendra

Śpiew, emisja głosu

Od najmłodszych lat związana z muzyką, tańcem i śpiewem, co jest do dziś jej pasją. Ukończyła I st. Państwowej Szkoły Muzycznej w Olecku na fortepianie. Ukończyła Policealne Studium Wokalno- Aktorskie w Białymstoku i w 2020 roku uzyskała tytuł aktora scen muzycznych, gdzie wokalnie prowadził ją  Przemysław Kummer. Aktualnie jest studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Filii w Białymstoku.

Czytaj więcej
justyna rainko

Justyna Rainko

Śpiewa od kiedy pamieta. Świetnie czuje się w wielu gatunkach muzycznych. Uczyła się w szkole muzycznej w klasie fortepianu, następnie w Studium wokalno – aktorskim w Białymstoku, z którego wyniosła wiedzę z zakresu interpretacji utworów, dykcji i przede wszystkim emisji głosu. Aktualnie jest studentką wokalistyki jazzowej w Akademii Muzycznej w Katowicach. Tworzy własne kompozycje utrzymane w klimatacie soul. W pracy pedagogicznej stawia na indywidualne podejście do każdego ucznia. Doskonale odnajduje się we współpracy zarówno z osobami zaawansowanymi jak również początkującymi.

Czytaj więcej
sylwia zimnoch

Sylwia Zimnoch

Office Manager, zajęcia muzyczne dla przedszkolaków

Certyfikowany instruktor rytmiki oraz logorytmiki. Z wykształcenia pedagog. Absolwentka I stopnia Pedagogiki o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna przy Uniwersytecie w Białymstoku na Wydziale Nauk o Edukacji. Aktualnie studentka II stopnia Pedagogiki Wczesnoszkolnej. Wykwalifikowany animator czasu wolnego oraz wychowawca kolonijny. Swoją wiedzę w zakresie edukacji muzycznej poszerza także na licznych kursach, warsztatach i szkoleniach, m.in. 

„Muzykoterapia w pracy z grupą (…)” 2022r., „Jak teatr i improwizacja rozwija dzieci i młodzież” 2020r. i wiele innych.

Czytaj więcej
078

Emilia Jastrzębska

Nauka gry na pianinie

Czytaj więcej
100

Adrian Brzoska

Nauka gry na pianinie

Czytaj więcej

Krzysztof Kulikowski

Zespół wokalny, akompaniament

Pianista, absolwent wydziału instrumentalno – pedagogicznego na AMCF w Warszawie Filia w Białymstoku. Z zamiłowania zajmuje się muzyką jazzową, aranżacją i kompozycją. Od 2003 roku związany jest ze Szkołą Muzyczną I i II st. im. F.Chopina w Białymstoku gdzie uczy gry na fortepianie. Akompaniator i aranżer w Policealnym Studium Wokalno – Aktorskim i Akademii Teatralnej. Lubi grać, występować z młodymi ludźmi, dzielić się z nimi swoją pasją i umiejętnościami. Ma spore doświadczenie sceniczne, grał koncerty solowe, akompaniował zawodowym wokalistom i aktorom. Pracował w różnych zespołach instrumentalnych, współpracował z wieloma placówkami teatralnymi. Brał udział w wielu ogólnopolskich festiwalach piosenki aktorskiej i poetyckiej. Wykonuje repertuar związany z klasyką, jazzem, operetką, musicalem, piosenką aktorską, poetycką, muzyką popularną, estradową, rockową.

Czytaj więcej
Kasia Wiktorko

Katarzyna Wiktorko

Absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku, prowadzona wokalnie przez Ewę Barbarę Rafałko oraz Hannę Zajączkiewicz. W 2017 r. uzyskała tytuł aktora scen muzycznych. W 2019 r. ukończyła studia magisterskie na kierunku Musical i choreografia na Akademii Muzycznej w Łodzi. Zdobyła tam również wykształcenie pedagogiczne podczas dwuletniego Studium Pedagogicznego na studiach pierwszego stopnia (2016 r.). Od około 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. W swoich artystycznych działaniach stara się łączyć dwie największe pasje – śpiew oraz taniec, które towarzyszą jej od najmłodszych lat. Stale rozwija swoje umiejętności wokalne, głównie z zakresu śpiewu musicalowego. Wiedzę muzyczną zdobywała, uczestnicząc w różnorodnych warsztatach, m.in.: warsztaty musicalowe z Edytą Krzemień, warsztaty bluesowe z Daną Gillespie, warsztaty jazzowe z Anną Serafińską, czy warsztat z Mieczysławem Szcześniakiem. Miała także okazję występować na jednej scenie z takimi artystami jak: Jacek Bończyk, Mieczysław Szcześniak, Mirosław Czyżykiewicz, czy Olga Bończyk. Poza działaniami wokalnymi jest tancerką, nauczycielem tańca i choreografem. Bierze udział w licznych spektaklach, współpracując z SDK DanceOFFnia w Białymstoku, Niepubliczną Szkołą Sztuki Tańca, Białostockim Teatrem Lalek (spektakl „Karnawał Zwierząt” w reż. Karoliny Grabacik), czy Teatrem Dramatycznym w Białymstoku (spektakl „Romeo i Julia” w reż. Katarzyny Deszcz). Obecnie można ją zobaczyć na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w musicalu „Jesus Christ Superstar”.

Czytaj więcej